k

Куди поїхати в Карпати восени?

Куди поїхати в Карпати восени – актуальне питання для тих, хто не встигнув відпочити влітку з будь-якої причини. Але багато туристів все ж воліють брати відпустку восени з кількох причин: у туристичних місцях не так багатолюдно, не так жарко, ціни на відпочинок істотно нижче. Карпати прекрасні в будь-який час року, і будь-яка пора року в Карпатах є туристичним сезоном. Взимку в Карпати приїжджають покататися на лижах, весною в Карпатах можна милуватися повноводними річками і водоспадами, влітку – купатися в природних озерах, і восени тут не менша кількість розваг.

Туристичне агентство “Сіон Тур” рекомендує відвідати такі пам’ятки Карпат восени:

Відпочинок в Карпатах восени1. Курорт Поляна, Свалявський р-н, Закарпатська обл.
Одне з найвідоміших місць в Закарпатті і одне з найбільш відвідуваних як нашими, так і іноземними туристами. Саме в Поляні зосереджена найбільша кількість джерел мінеральної води. Тут розташовані найкращі санаторії України. Сюди приїжджають відпочити душею і тілом.

2. Буковель, Івано-Франківська область
Місцевість більше асоціюється з зимовим відпочинком, катанням на лижах і сноубордах, але восени Буковель не менш прекрасний. Тут велика кількість готелів, спа-центрів, ресторанів, які прикрасять ваш відпочинок в Карпатах восени.

3. Термальні басейни Косино
Осінь – ідеальний час, щоб відвідати термальні басейни Косино. Ще не так холодно, як взимку, але і не так пекуче, як улітку. Велика частина туристів вже роз’їхалася. В місцевості 8 басейнів, 7 саун, ресторани і бари, а також безліч інших розваг.

4. Боржавські вершини
Відмінне проведення часу для всієї родини. Така екскурсія сподобається як дорослим, так і дітям. Місцеві жителі уміють зустрічати гостей.

5. Мукачево і середньовічні пам’ятки
Можна добратися практично з будь-якого курорту Закарпаття. У невеликому туристичному містечку безліч цікавих і унікальних місць. Екскурсії в Мукачево завжди яскраві, цікаві і пізнавальні.
Якщо ви дійсно збираєтеся в Карпати восени, то рекомендуємо зупинитися в одному з найкращих і комфортних готелів Карпат. Вибрати оптимальний варіант можна перейшовши по цьому посиланню. Приємного відпочинку в Карпатах восени і яскравих вражень.