Комплекс відпочинку “Вольногора”

Ласкаво просимо до комплексу відпочинку «Вольногора»

Комплекс відпочинку «Вольногора» – мрія кожного, хто бажає відпочити із стовідсотковим комфортом Комплекс розташований у мальовничому куточку Закарпаття, який оточують чудові гірські краєвиди!

Якщо вам хочеться вирватися з метушні великого міста та буденних проблем, звільнитися від одноманітних залізобетонних гір і вдихнути свіже повітря – комплекс «Вольногора» – це те, що потрібно! Тут ви відчуєте незвичайний спокій, єдність з природою та красою Карпатських видів і дійсно відпочинете фізично, морально та емоційно.

Комплекс знаходиться в с. Лісарня, в 15 км від міста Мукачево, серед гір, вкритих лісовими килимами на березі стрімкої річки Визниця, яку можна почути в кімнатах.

У номерах передбачено все до дрібниць! Це гідний сервіс за доступні кошти! Можна розміститися в окремому котеджі зі зрубу, де об’єднані технології з оригінальним фолк-дизайном, а якщо Ви звикли до комфортабельної класиці європейських номерів-студій – все до Ваших послуг.

Карпатська банька, оздоровчі чани і басейни цілий рік радують наших гостей. Самостійна ловля форелі і велосипедні прогулянки перетворять ваш відпочинок в захоплюючу подорож з новими враженнями.

Поєднання традицій і нововведень присутні і в меню ресторану. Хочете старовинні карпатські страви – будь ласка! Скучили за французьку кухню – ласкаво просимо! Імпровізаційний десерт? Будь-яка примха миттєво виконується дисциплінованим і професійним персоналом.

Як проїхати?

Групові заїзди:
098 160 00 42 / Ілона
с. Лісарня,
Мукачівський район,
Закарпатська область
E-mail: sion@yartrans.ua