Затишний комплекс «Skilandhouse» в Яблуниці

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Затишний комплекс «Skilandhouse» в Яблуниці

Запрошуємо вас відвідати затишний комплекс, створений для найкращого відпочинку в горах неперевершений готель «Skilandhouse» в Яблуниці. Розташований «Skilandhouse» всього в 7 км від ТК Буковель, на висоті майже 910 м над рівнем моря посеред неймовірної краси Карпат, та справжнього чистого гірського повітря. На території готелю знаходиться смачнючий Ресторан-Піцерія з пічкою на дровах, а також лобі бар з камінним залом, де Ви можете скуштувати 4 різних видів пива “Бартік” власного виробництва. Любителі гірськолижного спорту з легкістю можуть дістатися до витягів в Буковелі та насолодитися найкращим катанням в Карпатах.

На першому поверсі комплексу «Skilandhouse» в Яблуниці знаходиться ресторан з терасою, лобі бар з камінним залом. Який же відпочинок в Карпатах без лазні? На території готелю знаходиться етнічна лазня на дровах.

Дизайн інтер’єру готелю та номерів відпочинкового комплексу «Skilandhouse» в Яблуниці витриманий в альпійському стилі і відповідає сучасним стандартам. В готелі 26 номерів категорії «Стандарт» та «Економ» одно- та двомісного розміщення. У кожному номері є все необхідне для комфортного відпочинку.

Завітайте в комплекс «Skilandhouse» в Яблуниці, щоб відчути справжній комфорт та приємний відпочинок посеред мальовничої природи Карпат!

☎️ 38 067 323 67 89

ЯК проїхати?

Адреса: Вулиця Горішків, 342 а,

с. Яблуниця, Івано-Франківська область

☎️ 38 067 323 67 89

Їхати до ЖД станції Яремче, Волохта, а там на маршрутному таксі  до села Яблуниця