Катання на лижах в Карпатах від українського турагентства

Карпати – це незвичайне місце в Україні з найчистішим повітрям, озерами, незвичайними хвойними лісами, неймовірною красою пейзажів. Напевно, кожен, хто вже побував або ще мріє, обов’язково планує поїхати на відпочинок в українські Карпати.

Провести свою відпустку або декілька днів в горах можна цікаво. Погодьтеся, ніщо не зрівняється з  гірськолижним відпочинком. Багатьом до душі катання на гірських лижах. При цьому хочеться заощадити, не витрачати час на виснажливі переїзди. Саме відпочинок в Карпатах поєднує в собі оптимальний варіант економічного і активного відпочинку, особливо взимку. На сьогоднішній день багато  лижних курортів України прагнуть оновити свою інфраструктуру. Тому легко здатні конкурувати за ціною, якістю з аналогами східної Європи.

Зовсім небагато часу залишилося до зими. Вже зараз можна задуматися, куди відправитися на новорічні свята. З огляду на, нестабільні погодні фактори, не завжди в рідному місті можна очікувати «добротної» сніжної зими для певних видів спорту. Безумовно Карпати є центром України для справжнього зимового відпочинку – катання на лижах і сноубордах. Якщо у Вас є бажання «відірватися на повну», звичайно, Вам саме сюди.

Гора Буковель є великим туристичним містечком. Відома далеко за межами нашої країни. Адже це найбільш знаменитий, значних розмірів гірськолижний курорт. У 2012 році став визнаним як найбільш швидко зростаючий курорт світу. Буковель є великий туристичний містечко, відвідувачі якого круглий рік знаходять безліч можливостей для незабутнього активного відпочинку.

Яке туристичне агентство здатне допомогти з вибором відпочинку в Карпатах

«СіонТур» є турфірмою, яка представляє Вашій увазі кращі готельні комплекси Карпат. Тут Ви можете отримати насолоду від не просто краси природи, вдихнути на повні груди свіже повітря. Кожен здатний здивувати Вас і надати повноцінний цікавий відпочинок.

Комплекси, які пропонує «СіонТур» наступні:

  • Приватна садиба «Берлога»;
  • Континент;
  • Ільзе;
  • Рубель;
  • Смерекова хата;
  • Озеро «Берлога»;

Вартість номерів абсолютно не відповідає їх якості, в хорошому сенсі. Адже ціни запропонованих кімнат досить низькі. При цьому обслуговування на вищому рівні, інтер’єр – європейський або в карпатському стилі. Номери з усіма необхідними умовами та технікою. У вартість також входять смачні сніданки.