g

Гриби в Карпатах – яскравий туристичний відпочинок

В середині червня в Карпатах починається сезон збору грибів. Поступово в лісових хащах і на узліссях можна буде знаходити різні види грибів. В Карпатських горах можна зібрати повний кошик опеньків, підберезників, красноголовців, білих грибів, лисичок. Але також багато тут і всіляких отруйних грибів. Саме тому рекомендується відправлятися на пошуки з досвідченим грибником.

У Закарпатті вже з середини червня місцеві жителі організовують спеціальні грибні тури. Вони не тільки вчать туристів правильно збирати гриби, а й вчать недосвідчених гостей відрізняти поганки від гарних і смачних примірників.

Вміти збирати їстівні гриби — це справжнє мистецтво, яке вимагає не тільки великого досвіду, але й уважності протягом усього походу в гори. Оскільки грибів в Карпатах дуже багато, а відпочиваючі іноді бувають досить нетерплячі, то під час деяких походів організатори влаштовують негайні дегустації. В поході готують грибні юшки, солять і відразу ж їдять гриби.

Вже по приїзду додому можна засушити зібраний урожай і готувати всі свої улюблені страви з грибами. У мішаних лісах Карпат панує справжнє єднання з природою. Хвойні ліси, гаї, чисте гірське повітря – все це зробить ваш відпочинок ідеальним і надихне на нові звершення.

Якщо ви ще не збирали гриби в Карпатах, то обов’язково вирушайте туди в сезон збору грибів. Готель “Континент” забезпечить вам комфортне і затишне проживання. У таких місцях як Яремче, Буковель, Поляна збирання грибів — це особливий ритуал.