Групові заїзди в Карпати організовує Сіон-Тур

Мережа готельних комплексів «Сіон» не перестає кликати в гості нових друзів. Кожен готель розташовується в одному із затишних куточків українських Карпат і органічно вписується в мальовничість місцевої природи. Комфортабельні комплекси знаходяться в заповідних місцях Карпат і Закарпаття.

Організовуємо групові заїзди

Мережа готельних комплексів «Сіон» пропонує гостям організувати групові заїзди. Це не просто екскурсії для школярів в мальовничі гори нашої країни з метою пізнавальної інформації. Останнім часом практикується таке поняття як «корпоративний відпочинок».

Підприємство організовує відпочинок для своїх співробітників, які весело проводять час, влаштовують змагання між собою і просто відвідують розважальні заходи. У нас можна взяти в оренду конференцзал і провести презентацію. Після чого можна відправитися в ресторан і відмінно відзначити укладення угоди.

Для чарівних співробітниць завжди відкриті спа-салони, де можна приємно і з користю провести час. Мабуть, ще ніхто не відмовлявся від знаменитого купання в гарячому чані, а потім від келиха домашнього вина або глінтвейну.

Для любителів активного відпочинку ми пропонуємо відправитися на гірськолижну трасу, а всією необхідною амуніцією ми вас забезпечимо. Наші готельні комплекси розташовуються в безпосередній близькості від підйомників, що робить відпочинок з нами ще більш комфортним і незабутнім.

Готель «Континент» знаходиться в безпосередній близькості до закарпатського курорту мінеральних вод «Поляна». Не пропустіть можливість очистити свій організм цілющою водою і оздоровитися до наступної відпустки.