Комфортні готелі для відпочинку в Закарпатті

Закарпаття – відмінне місце для відпочинку влітку в Україні. Величні гори Карпат приваблюють сюди тисячі туристів. Тут види, які красою нічим не поступаються швейцарським, джерельна вода, свіже повітря і дика природа, в яку ще не втрутилася людина, і еко готелі в Закарпатті.

Хто хоче екстриму – їде на Пилипець. На гірськолижному підйомнику тут можна піднятися на гору Гимба, підкорити Боржавські полонини на квадроциклі, або політати над ними на параплані. А потім годинами милуватися водоспадом Шипіт.

Набратися сил і  відпочити на Закарпатті  щорічно приїжджають понад 10 тисяч туристів.

Озеро Синевир – найбільш відоме і привабливе для туристів. А ось знайти дикі озера може пощастити не кожному.

Готелі в Закарпатті – це справжній український колорит. Кращі пансіонати, оздоровчі санаторії з критими / відкритими басейнами, комплекси спа процедур і екскурсії по визначних пам’ятках міст Яремче, Свалява та села Поляна.

Курорти Закарпаття приваблюють туристів своїми цінами і високим рівнем сервісу в будь-який сезон – взимку і влітку. Купити дешевий еко тур на термальні джерела або сімейний з дітьми ви можете у нас в туристичному комплексі СіонТур. Ми пропонуємо сучасні готелі “Сіон”, “Континент”, “Гірський затишок”, “Тіроль”, “Славутич-Закарпаття”. Затишні номери, обладнані всім необхідним для комфорту, плюс Wi-Fi / інтернет. На території кожного безкоштовна парковка. Розрахунок можна проводити готівкою або кредитною карткою