g

Готель “Тіроль” в Карпатах – відокремлений відпочинок з чудовим сервісом

Готельно-ресторанний комплекс “Тіроль” знаходиться в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття – с. Солочин, Свалявського району, Закарпатської області. Екологічно чиста місцевість так і вабить тих туристів, які прагнуть до тихого окремого відпочинку.

На території готельного комплексу “Тіроль” знаходиться безпосередньо готель. Котеджі вміщають в собі по чотири комфортабельних номери. Всі вони зроблені з екологічно чистих матеріалів, додатково звукоізольовані. Якщо у вашому номері вечірка, то сусідам ви не завадите. У кожному номері є все, що потрібно для комфортного проживання – ванна кімната, телевізор, wi-fi, кухня і багато іншого.

Відкрита тераса в готелі Тіроль

На території готелю є стоянка, отже ваш автомобіль буде в повній безпеці вдень і вночі.

Приємним доповненням вашого відпочинку буде ресторан з австрійською кухнею, якої немає рівних в цьому регіоні. Милуватися пейзажами можна з вікон ресторану, а також з відкритої тераси.

До ваших послуг цілодобово привітний персонал готельно-ресторанного комплексу “Тіроль”, який готовий виконати практично кожну вашу забаганку.

Фірмові стейки ресторану Тіроль

Озеро з проточною водою на території готелю приведе вас в непідробний захват.

Пориньте в екологічно чисту атмосферу з чарівними пейзажами, незайманою природою. Тут вас чекають прогулянки по лісах і безкрайніх галявинах, буйство квітів і фарб, пікніки, риболовлі та багато іншого.

Найприємніше — це наші ціни. У нас приємно відпочинуть як бюджетні туристи, так і VIP-гості.

Якщо ви хочете дійсно якісно і умиротворено провести час, запрошуємо вас в готельно-ресторанний комплекс “Тіроль”.