Готель “Славутич-Закарпаття”

Готельний комплекс «Славутич Закарпаття» розташований в Україні (Закарпаття) в зоні бальнеологічного курорта Поляна в 1,5 км. на захід від пгт. Поляна, в 11 км. від г. Свалява, в долині р. Велика Пінія (басейн р. Латориця), між Вулканічним і Полонинським хребтами Українських Карпат, на высоті 340 м над рівнем моря, в так званиій Пієнінській гідрогеологічній зоні, породи якої представлені в основному піщаниками. В них, механічно і хімічно більш зруфноваих, чим вулканічні породи, утворюються води карбонатного типу більш високої мінералізації з унікальним складом, складається практично повністю з гідрокарбоната натрію, однак з високим змістом бору.

Відпочиваючі в готельному комплексі можуть проходити курс лікування в санаторії «Сонячне Закарпаття». Ми вдовольним будь-якого відпочиваючого, поєднавши процес лікування, оздоровлення з незабутнім відпочинком в Карпатах, адже відпочинок в Карпатах прекрасний в будь-яку пору року. Літом тут можна гуляти по лісі, збирати гриби, кататися на конях, на лодках на озері санаторія, ловити рибу, а зимою кататися на лижах і багато іншого зможе втілити в реальність готельний комплекс «Славутич-Закарпаття», щоб зробити ваш відпочинок приємним.

Для вас ми раді запропонувати 2-місні номери різних категорій і люкси. Номерний фонд: двомісні номери «Економ» і «Стандарт» (з можливістю прийняття мінеральної ванни), 3-х місний номер «Стандарт+», 3 люкса двокімнатних і 3 люкса трикімнатних з душовими кабінами.

Для наших туристів і гостей ми можемо запропонувати скористатися нашим кафе.
Для бажаючих попити мінеральної водички в нас є міні-бювет.

Карта для бронювання
Яровенко Карина Робертівна
4731 856 0864 4149
+38 (098) 160-00-42

Як проїхати?

Групові заїзди:
+38 (067) 608-29-29 / Ілона
с. Поляна, санаторій Сонячне Закарпаття,
вул. Курортно Бічна, 1
E-mail: sion@yartrans.ua