o

Готель «Рубель» – колорит українських Карпат

Івано-Франківська область воістину вважається однією з найбільш колоритних та мальовничих в Україні. Саме сюди направляються потоки туристів як в зимовий, так і літній період. Тут знайдеться чим зайнятися як дорослій людині, так і дитині. У зимовий період епіцентром туристичних подій стає знамените місто Яремче. Тут розваги на будь-який смак, катання на лижах, санках, сноубордах, колоритні гуцульські забави. Місцеві жителі зроблять все, щоб зробити проведення часу в українських Карпатах незабутнім, адже від цього залежить захоче гість повернутися сюди знову.

Відпочинок в готелі «Рубель» для сім’ї та друзів

Туристична мекка регіону місто Яремче, не залишає байдужим жодного туриста. Тут є численні культурні пам’ятки, історико-географічні об’єкти, неймовірні природні краєвиди. Залишається тільки визначитися з вибором хорошого готелю, де буде надаватися якісне обслуговування, номери будуть чистими і затишними.

Готельний комплекс “Рубель” розташований на околиці міста, що дозволяє гостям усамітнитися від туристичної суєти і ніщо не зможе порушити сімейний відпочинок або відпочинок компанією. Комплекс являє собою 24 затишні номери, а з кожного з вікон відкривається незабутній краєвид. Прокидаючись вранці, гість зможе милуватися лісами і горами. Пейзажами керує сама природа. У літній період природа надихає буйством фарб, пахощами ароматів. У зимовий період природа хоч і спить, але зовнішні фактори роблять її не менш прекрасною. Тумани обволікають горизонти, сніги м’яко лягають на вершини, вдалині видніється гірськолижник, який спускається з гірськолижного спуску.

У літній період у нас працює ресторан з літньою терасою. Є відкритий басейн з підігрівом, лазня. Відпочити в сауні після катання на лижах, це дійсно розслабляє. Також у нас можна орендувати квадроцикли, велосипеди і влаштувати сімейні катання по карпатським горах. Кінні прогулянки особливо до душі шанувальникам цих тварин. Багато гостей приїжджають до нас тільки заради цього виду розваги.

У нас в готелі можна влаштовувати групові заїзди, банкети, корпоративи, весілля. Гідно проведіть свій відпочинок в готельному комплексі «Рубель».