Готель Мараморош в Закарпатті

Відпочинок в Мараморош

Готель Мараморош, це європейський готель сімейного відпочинку, що розташувався у мальовничій місцевості  села Шаян , що на Закарпатті. Завдяки тому, що гора Великий, Середній і Малий Шаян оточує курортну зону, залишаючи відкритим тільки східний напрямок, формується місцевий мікроклімат з майже безвітряної м’якою погодою який у народі називають «Українською Швейцарією». В готелі поєднуються комфорт та сервіс, прекрасний краєвид карпатських гір, спокійний відпочинок на природі подалі від міської суєти. Мараморош готель на 22 комфортабельні номери різних категорій виповнені в класичному західноукраїнському стилі. В нашому ресторані правильного харчування , ви зможете поласувати не тільки смачними, а й корисними стравами. Для комфортного відпочинку с дітками на території готелю знаходиться дитячий майданчик. Головна  родзинка  курорту Шаян , це унікальна цілюща вода шаянська ,яка призначається лікарями для відновлення кишково-шлункового акту.

Мінеральна вода «Шаянська» за складом гідрокарбонатів наближається до мінеральних вод «Боржомі», але відноситься до Диліжанського типу через наявність в її складі метакремнієвої кислоти. На території готелю знаходиться Міні-бювет з мінеральною водою «Шаянська №242».

Якщо ви полюбляєте активний відпочинок, в околиці села Шаян, на відстані 1 км заходиться озеро, де можно купатися, кататися на човні або катамарані, а прямо на території готелю ви зможете орендувати велосипед, і  пограти в більярд. Взимку в регіоні функціонують гірськолижні підйомники – 300-метровий на території Шаяна, 800-метровий в сусідньому селі Велятино. Готель Мараморош – це райський куточок посеред краси Карпатської природи для поновлення життєвих сил та комфортного відпочинку.

Карта для бронювання
5169 3600 0486 8588
Борискова Ілона Андріївна
097 909 7885

Як проїхати?

Відстань жд вокзалу від с. Шаян
жд. Хуст -17 км до с. Шаян
жд. Мукачево – 84 км до с. Шаян
Потягом до м. Мукачево або Хуст, далі рейсовим автобусом або маршрутним таксі до с. Шаян 

Групові заїзди:
+38 098 160 00 42
Україна, Закарпатська область, Хустський район, с. Шаян, 71 
E-mail: sion@yartrans.ua