Готель «Glory Apart-Hotels Resort»

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Готель в «Glory Apart-Hotels Resort»

«Glory Apart-Hotels Resort» новий надзвичайний готель, спільний  проект  з  житловим комплексом «Arena Village» і компанією що керує «Glory Hotels Group». Житловий комплекс «Arena Village» складається  з двох поверхів готелю « Glory Apart-Hotels Resort»,  в які входять ресторан для гостей готелю, та рецепція. Апартаменти і квартири починаються з третього поверху комплексу. Будівництвом житлового комплексу «Arena Village» і готелю «Glory Apart-Hotels Resort» займається надійний забудовник по Закарпаттю «Arena-bud»

Перше, що хочеться виділити в «Glory Apart-Hotels Resort», це новий сучасний готель, інфраструктура  якого продумана до дрібниць.

По-друге, на території «Glory Apart-Hotels Resort», ви зможете відвідати басейн, сауну, SPA зону і масажний кабінет. Готель на етапі будівництва, тому всі сучасні тенденції в проектуванні номерів використані в апартаментах «Glory Apart-Hotels Resort». Якщо ви плануєте оздоровитися бювет з мінеральною водою  чекає на вас в готелі. Маленьким діткам не буде в нас сумно, на території готелю вони зможуть побавитись на дитячому майданчику. Безпека в «Glory Apart-Hotels Resort» на вищому рівні, територія цілодобово охороняється, та здійснюється відео нагляд.

Для гостей які приїхали на власному автомобілі працюватиме безкоштовний паркінг. Готель розташований в самому серці курорту “Сонячне Закарпаття» село Поляна, поруч знаходяться санаторії Сонячна Долина та Сонячне Закарпаття, де ви можете придбати курсівку і пройти курс лікування, а також замовити собі різноманітні оздоровчі процедури.

«Glory Apart-Hotels Resort», це прибуткові апартаменти з казковими видами на гори Сонячного Закарпаття у власність під ключ, що принесе вам додатковий дохід з оренди від 5000 $ в рік.

Компанія «Glory Hotels Group» займається продажем апартаментів і квартир в комплексі «Arena Village» . Ми пропонуємо вам придбати нерухомість в нашій компанії, ця пропозиція може стати додатковим прибутком в вашому бізнесі.

Готель  вже зданий в експлуатацію –  та чекає на відкриття у травні місяці!

📧 GH@YARTRANS.UA
☎️ 067 233-05-44

Часто задавані питання

 • Як документально оформлюється угода по інвестиції в проект?

  Ви купуєте квартиру як власник. Вона повністю належить Вам.
 • Чи потрібна, для подружніх пар, згода чоловіка (дружини) на інвестування?

  Не потрібна. Це Ваша покупка і Ваша квартира.

 • Яка компанія буде займатися адмініструванням та управлінням апартаментів?

  Адмініструванням і управлінням апартаментів буде займатися компанія «Glory Hotels Group». На 2-му поверсі ЖК «Arena Village» розташовується готель компанії «GHG»під назвою«Glory Apart-Hotels Resort»
 • Які розцінки, тарифи, за послуги управління, у вашій компанії? Який механізм розподілу прибутку?

  Більше2х років наша компанія займається управлінням 3х готелів в с. Поляна, з щомісячним завантаженням понад 90% номерів. Комісія компанії «GHG»становить 30%від доходу, в них входять: реклама, адміністрування, поселення та виселення гостей, прибирання апартаментів / квартир.
 • Як здати свою квартиру (апартаменти) в управління вашої компанії?

  Ми займаємося управлінням і здачею в оренду тих квартир, які підписали з нами договір
 • Хто визначає терміни, коли квартира здається в оренду?

  Господар квартири.
 • Як регламентуються поточні ремонти апартаментів?

  Поламання гостей ми усуваємо за рахунок гостя. Природний знос не входить в відповідальність керуючої компанії. З досвіду, хороший ремонт тримається мінімум 5 років, після, потрібно робити косметичне оновлення. Як приклад: повне оновлення ремонту номерів в наших готелях ми зробили в 2013 році, з заміною меблів і матраців. Зараз в номерах проводимо тільки невеликі косметичні ремонти.

   

   

 • Плановий термін здачі готелю «GLORY APART-HOTELS RESORT»

  Перша черга, де розташовується наш готель, буде здана до грудня 2019 року. Вже деякі мешканці апартаментів / квартир роблять ремонти. Другий корпус буде зданий до вересня 2020 року. У ньому буде побудований критий басейн.