Готель FREE WAY – нестандартний відпочинок за стандартною ціною

Якщо ви любите все нестандартне і оригінальне, і при цьому є завзятим мандрівником, то вам просто необхідно відпочити в готелі FREE WAY в самому серці Карпат. Оригінальний готельний комплекс вразить уяву навіть самого бувалого туриста, такого грандіозного і яскравого інтер’єру більше не зустріти більше ніде в Україні, а може і в усьому світі.

Відпочинок в Готелі FREE WAY зарядить позитивними емоціями

Звичайно більшість туристів відправляються в Карпати для того, щоб покататися на лижах, сноубордах, санках. Відмінним дозвіллям є знамените купання в гарячих чанах і відвідування термальних джерел. Навесні і влітку в Карпатах також надзвичайно красиво і теж є безліч цікавих розваг. Місцеві жителі стрімко розвивають туристичний бізнес і тому готові всіляко догоджати гостю. Гуцульська гостинність відома у всьому світі, ось чому в Карпатах все частіше можна зустріти іноземних гостей.

Щоб гідно показати своє обличчя і рівень обслуговування ми рекомендуємо оселитися в готелі FREE WAY. Саме тут вас зустріне привітний персонал, який якісно виконує покладені обов’язки. Інтер’єр готельного комплексу сподобається не тільки дорослим, але й дітям. Затишні номери припадуть до смаку нашим гостям і приємно здивують доступними цінами, а також близькістю до головних визначних пам’яток.

Розташування Готелю FREE WAY настільки зручно, що гостю не доведеться далеко їхати від території комплексу. Все знаходиться в хвилинній близькості, а деякі додаткові послуги і зовсім приберуть необхідність залишати готель.

Сімейний відпочинок в Карпатах повинні провести хоч раз в житті кожна українська сім’я. Саме таке сімейне виїзне дозвілля зробить відносини в родині більш міцними, наповненими яскравими враженнями. Також у нас можна влаштувати групові заїзди для співробітників фірм, які хочуть провести корпоративні заходи. У нас найдоступніші ціни на готелі в Карпатах і самі яскраві розваги.