Готель «Glory Apart-Hotels Resort»

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Готель в «Glory Apart-Hotels Resort»

«Glory Apart-Hotels Resort» новий надзвичайний готель, перлина в нашій мережі.  Складається  з двох поверхів готелю « Glory Apart-Hotels Resort»,  в які входять ресторан для гостей готелю, рецепція, сучасний відкритий басейн та дитячий майданчик.

Перше, що хочеться виділити в «Glory Apart-Hotels Resort», це новий сучасний готель, інфраструктура  якого продумана до дрібниць.

По-друге, на території «Glory Apart-Hotels Resort», ви зможете відвідати басейн, сауну, SPA зону і масажний кабінет. Всі сучасні тенденції в проектуванні номерів використані в апартаментах «Glory Apart-Hotels Resort». Якщо ви плануєте оздоровитися  –  мінеральна вода  чекає на вас в готелі. Маленьким діткам не буде в нас сумно, на території готелю вони зможуть побавитись на дитячому майданчику. Безпека в «Glory Apart-Hotels Resort» на вищому рівні, територія цілодобово охороняється та здійснюється відео нагляд.

Для гостей які приїхали на власному автомобілі є безкоштовний паркінг. Готель розташований в самому серці курорту “Сонячне Закарпаття» село Поляна, поруч знаходяться санаторії “Сонячна Долина” та “Сонячне Закарпаття”, де ви можете придбати курсівку і пройти курс лікування, а також замовити собі різноманітні оздоровчі процедури.

☎️38 067 63 53 800
☎️38 067 819 27 97