Готель «Glory Apart-Hotels Resort»

Адміністратор з вами зв'яжеться для уточнення вільних номерів

close
Бронювання

Готель в «Glory Apart-Hotels Resort»

«Glory Apart-Hotels Resort» новий надзвичайний готель, спільний  проект  з  житловим комплексом «Arena Village» і компанією що керує «Glory Hotels Group». Житловий комплекс «Arena Village» складається  з двох поверхів готелю « Glory Apart-Hotels Resort»,  в які входять ресторан для гостей готелю, та рецепція. Апартаменти і квартири починаються з третього поверху комплексу.

Перше, що хочеться виділити в «Glory Apart-Hotels Resort», це новий сучасний готель, інфраструктура  якого продумана до дрібниць.

По-друге, на території «Glory Apart-Hotels Resort», ви зможете відвідати басейн, сауну, SPA зону і масажний кабінет. Готель на етапі будівництва, тому всі сучасні тенденції в проектуванні номерів використані в апартаментах «Glory Apart-Hotels Resort». Якщо ви плануєте оздоровитися бювет з мінеральною водою  чекає на вас в готелі. Маленьким діткам не буде в нас сумно, на території готелю вони зможуть побавитись на дитячому майданчику. Безпека в «Glory Apart-Hotels Resort» на вищому рівні, територія цілодобово охороняється, та здійснюється відео нагляд.

Для гостей які приїхали на власному автомобілі працюватиме безкоштовний паркінг. Готель розташований в самому серці курорту “Сонячне Закарпаття» село Поляна, поруч знаходяться санаторії Сонячна Долина та Сонячне Закарпаття, де ви можете придбати курсівку і пройти курс лікування, а також замовити собі різноманітні оздоровчі процедури.

☎️38 067 362 63 03
☎️38 095 677 81 18

Трансфер