Де можна відпочити в Карпатах?

Краса Карпат не обмежується одними лише горами. У пологих долинах розташовуються красиві озера, стародавні замки, природні заповідники, водоспади, а розкидані по масивах села надають загального колориту. Адже в будь-якому випадку людина прикрашає місце. Насамперед приїжджий турист відправляється на екскурсію в гори, але саме тут так хочеться багато встигнути і багато чого зробити.

Не пропустіть можливість відправитися на одне з найкрасивіших озер Синевир. Воно вражає своєю красою, природними пейзажами, грою фарб. На березі розташована культова скульптура хлопця на ім’я Вир і дівчини на ім’я Синь. За переказами саме в честь молодих закоханих був названий знаменитий водойм.

Канатна дорога на гору Зворець найдовша в Україні. Підйом займає певну кількість часу, а на вершині набагато холодніше, так що рекомендується в шлях взяти теплий одяг. В дорозі можна спостерігати чарівні пейзажі і насолодитися свіжим гірським повітрям.

Не забудьте відвідати Скельний монастир в Карпатах, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Доторкнутися до середньовічної історії, дізнатися безліч цікавих легенд, стати частинкою цього унікального світу. Побувати в цьому місці зарядженому потужною енергетикою воістину дивно.

Компанія Сіон Тур пропонує послуги з організації турів в Карпати, екскурсії в національні парки і комфортабельне розміщення на територіях сучасних готелів з численними додатковими послугами, паркуванням, спа-салонами, конференц-залами, кафе і ресторанами. Тут знайдеться відпочинок до смаку сімейним парам з дітьми, романтичний відпочинок або для ділових переговорів.
Готель «Червона Рута», «Берлога», «Рубель», «Смерекова Хата» радо зустрінуть гостей і зроблять відпочинок незабутнім.