7

Скільки коштуватиме відпочинок в Карпатах на Новий рік 2019?

Скільки коштуватиме зустріч Нового року 2019 в рідних Карпатах? Актуальне питання напередодні новорічних свят для людей, які мають намір відпочити недорого і весело.

Багато туристичних агентств б’ють на сполох. Цього року ціни на відпочинок в Карпатах, м’яко кажучи, завищені. Туристи змушені шукати більш дешеві варіанти відпочинку. Як правило, це приватний сектор, де доведеться відпочивати в сумнівних умовах на шкоду своєму комфорту.
Відпочинок в Карпатах на Новий рік 2019
Мережа готельних комплексів “Сіон Тур” пропонує великий вибір комфортабельних готелів за низькими цінами. Ми пропонуємо нашим клієнтам комфортний відпочинок на кращих курортах Карпат. Наші готелі знаходяться в таких знаменитих курортах як Поляна, Буковель та інших.

Як правило, готелі і готельні комплекси “Сіон Тур” знаходяться в безпосередній близькості від гірськолижних підйомників, інших туристичних міст. В наших готелях можна замовити безліч додаткових послуг, відвідати спа-салони, відправитися на риболовлю, викупатися в гарячих чанах, замовити екскурсію по місцевих визначних пам’ятках.

Напередодні Нового року 2019 складається святкова програма і новорічне меню. Якщо ви хочете недорого відпочити у Карпатах і колоритно зустріти Новий рік 2019, то поспішайте забронювати номери в одному з наших готелів. Номери телефонів і адреси вказані внизу на сайті. Або ж напишіть нам у формі зворотного зв’язку, і ми самі з вами зв’яжемося.