Гірськолижні траси в Карпатах

Гірськолижний курорт “Захар Беркут” активно розвивається, і позташований недалеко від Славського. А ще тут дуже красиво!

Темпам розвитку “Захара Беркута” можна тільки позаздрити. Незалежно від того, влітку ви приїдете в Карпати, чи зимою, нудьгувати вам не прийдеться!

Гірськолижний курорт “Захар Беркут”

Почнемо з головного. Гірськолижний курорт у Волосянці став розвиватися зовсім недавно: якщо більшість підйомників на інших локаціях, в тому числі в Славському, були побудовані ще в минулому сторіччі, “Захар Беркут” почав функціонувати в 2005 році. Зараз цей курорт має найбільш сучасне обладнання серед інших гірськолижних курортів Східних Бескид.

Підйомники

Курорт Захар Беркур має в своєму розпорядженні 5 підйомників:

  • парнокрісельний — 2800 м, зі станцією підсадки на висоті 1075 м;
  • три бугельних на 700, 750 и 800 метрів;
  • мультиліфт на 250 метрів.

Підйомники працюють с 9 ранку до 17 годин вечора. Останній підйом здйснюється не пізніше 16:30. Нічного катання поки що немає.
Мабуть, єдиний недолік довогого підйомника — його пропускна здатність, всього 320 пасс./г. В зв’язку з цим у високий сезон часто можна простояти в черзі 15 хвилин в будні, і півгодини на вихідних.

Діє декілька базових тарифів: для будніх і вихідних днів (абонементи), на разові підйоми без спорядження і стандартний тариф для підйому зі спорядженням.

Крім того, влітку підйомникм здатні піднімати велосипеди.