Бази відпочинку в Карпатах за низькими цінами

Бази відпочинку в Карпатах приймають гостей в будь-який час року. Вони пропонують комфортабельне житло і хороший сервіс. Бази кращим чином підходять шанувальникам активного відпочинку в горах, бажаючим повноцінно відпочити і насолодитися красою первозданної природи.

Які існують переваги баз відпочинку в Карпатах

Турбази – кращий варіант проживання для тих, хто зібрався поїхати в Карпати на Україні. Вони надають великий вибір номерів за рівнем цін і комфорту.

Відпочиваючі можуть також отримати комплекс оздоровчих процедур, розмістившись в комплексах поблизу санаторіїв. Вони розташовані в центрі мальовничої гірської природи – в оточенні річок, озер, водоспадів та інших пам’яток гуцульського краю. Однією з найбільш яскравих прикрас є озеро Синевир.

Взимку і влітку  бази відпочинку в Карпатах  можуть запропонувати захоплюючі дух екстрим розваги, або, навпаки, проведення дозвілля з дітьми розмірено і спокійно. Відсвяткувати, наприклад, Новий рік в пансіонатах засніженого Славського або Яремче.

Як мінімум, одноразове харчування пропонує будь-який готель. Але неподалік обов’язково буде знаходитися ресторанчик.

Взимку обов’язково вибирайте бази відпочинку в Карпатах в безпосередній близькості до підйомників. Так ви швидше потрапите на довгоочікувані гірськолижні схили.

Влітку бази відпочинку з басейнами в Карпатах надають для відпочинку обладнані альтанки з мангалами, риболовлю, рафтинг, екскурсії та походи.

Компанія СіонТур пропонує путівки за оптимальною вартістю на комфортні бази відпочинку Карпат. Оплата готівкою або кредитною карткою. Безкоштовна парковка, Wi-Fi, спа і багато іншого для відпочинку ви знайдете серед комплексів наших готелів. У вашій пам’яті і на фото залишаться приємні моменти відпочинку.