Баня та чан

На території комплексу «Вольногора» працює просторна баня для великих дружніх компаній і чан на лікувальній сірководневій воді. Це унікальне, карпатське SPA!

Карпатський Чан – це великий чавунний казан, що гріється на печі, яку топлять буковими або дубовими дровами. Вода розігрівається до 40 градусів. Завдяки високій температурі, через пори з організму виводяться шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною, а зайві кілограми «тануть» на очах

Оздоровчий і профілактичний ефект від купання в чані настає після всього однієї процедури. Починають працювати всі сили організму!

Завдяки відвідуванню чана і сауни ви забудете про стреси і апатії, стимулюєте роботу серцево-судинної системи і нирок, полегшите біль при ревматизмі, поліпшите обмін речовин.

Особливо чани чудові в холодну пору року – тільки уявіть: ви вдихаєте свіже, морозне, гірське повітря, а тіло ніжиться в гарячій, ароматній і корисній воді. Найсміливіші після розпарювання можуть зануритися в гірську річку, отримавши одночасно заряд позитивних емоцій і загартовування.