y

5 речей, які обов’язково  потрібно зробити в Яремче

будь-який час року, тут буде чим зайнятися, з користю провести час. Тут можна знайти розваги в будь-якому віці і на будь-який бюджет. Той, хто приїжджав в Карпати один раз, неодмінно повернеться сюди знову. Цю місцевість можна вивчати впродовж всього життя, та все одно, вона буде залишатися новою і цікавою. Щоб з користю провести час, обов’язково рекомендуємо вам відвідати знаменитий гірський курорт Яремче.

Чим Яремче приваблює туристів?

Невелике туристичне містечко має прекрасно розвинуту інфраструктуру. Тут все зроблено для того, щоб туристи чудово відпочили і повернулися сюди знову. Однак, хочеться запропонувати гостям, кілька речей, які просто необхідно зробити при відвідуванні Яремче.

Обов’язково слід відправитися на скелі Довбуша. Ця місцевість є візитною карткою Яремче. Вона має безліч легенд і повір’їв. Про них обов’язково розкажуть екскурсоводи на екскурсії. Довбуш, це гуцульський герой, який рятував гуцульських бідняків від польських вельмож. В середньовічний час ця місцевість зазнавала лиха від ворожих нападів.

Неодмінно потрібно піднятися хоча б на одну з вершин Карпат. У цій місцевості поблизу знаходиться Буковель. Саме сюди можна і відправитися. Перебування на вершині гір, дарує незабутні враження. Туристи завжди залишаються в захваті від підйомів. Тут можна зробити приголомшливі селфі або групові фото.

Обов’язково потрібно поїсти місцевий шашлик. Вважається, що саме тут він особливо смачний. Він приготовлений з свіжого домашнього м’яса, замаринованого і приготованого з любов’ю. Його обсмажують на екологічно чистій деревині, так що, м’ясо, набуває особливий аромат. До цієї страви гостям неодмінно подадуть келих доброго натурального домашнього вина з погреба. Перебуваючи в гуцульській альтанці, можна насолоджуватися улюбленою стравою, співом птахів і чистим повітрям.

Раз вже ми заговорили про місцеву кухню, то обов’язково спробуйте інші страви гуцульської кухні. Коронним місцевою стравою є грибна юшка і бануш. Вся їжа готується з екологічно чистих продуктів. У ресторанах Яремче їх готують надзвичайно майстерно.

Відвідавши місцеві визначні пам’ятки і покуштувавши місцеву кухню, можна відправитися за місцевими сувенірами. Тут їх безліч, і всі вони зроблені своїми руками. Тут не знайти китайського непотребу і дешевих підробок. Кожна річ цінна й унікальна. Обов’язково візьміть з собою місцевих сушених грибів, копчене сало і пляшку вина. Великим попитом користуються овечі вичинені шкури. Також не забудьте купити знаменитий цілющий карпатський збір.

Вирушаючи в Карпати бажано заздалегідь домовитися про проживання. Вам завжди буде радий персонал готелю “Континент”. У нас комфортабельні номери, розвинена інфраструктура та приємне обслуговування.