Готель “Берлога”

Ласкаво запрошуємо Вас в один з найбільш екологічно чистих районів Карпат.
Еко-готель “Берлога” гостинно зустрічає всіх любителів активного відпочинку!
Еко-готель знаходиться  серед мальовничих гір. Тут можна кататись на велосипедах та квадроциклах, збирати ягоди, гриби, цілющі трави, пити воду з чистих гірських джерел та насолоджуватись красою природи. А на форелевому Озері (1,5 км від готелю) ви зможете плавати, засмагати, ловити  форель чи коропа,  насолоджуватись стравами національної кухні та мангал-меню в Смачній колибі.
Готель приваблює вишуканим стилем, стриманими кольорами та мисливською тематикою в оздоблені інтер’єрів. Кожен номер обладнаний зручностями та  LCD телевізором. До послуг гостей на другому поверсі  – камінний зал з проектором. Він затишний та зручний для дружньої вечірки чи відпочинку у родинному колі.  А для корпоративних заходів – слугує конференц-залом.
На першому поверсі готелю розташований ресторан у стилі кантрі. Меню національної кухні пропонує страви для індивідуальних замовлень, банкетів та корпоративних заходів. Для туристичних груп розроблені спеціальні цікаві пропозиції.
Еко-готель «Берлога» зручно розташувався в с. Хащованя – 12 км від смт. Славсько. Ви легко дістанетесь сюди на автомобілі. Для подорожуючих потягом ми замовимо трансфер від залізничного вокзалу смт. Славсько.

Карта для бронирования:
5168 7423 4701 1177
Яровенко Карина
+38 (096) 023-16-40 Оксана

Групові заїзди:
+38 067 608-29-29 / Ілона
Скарги та пропозиції:
+38 067 325-10-20 / Ірина
E-mail: sion@yartrans.ua

Як проїхати?